Kontakt

VentiAir s.r.o.
Adolfovice 512
790 01  Bělá pod Pradědem
Česká Republika

IČO: 06935320
DIČ: CZ06935320

Firma jest zarejestrowana w Sądzie Okręgowym w Ostrawie pod sygnaturą C 73846


Zakład produkcyjny

Adolfovice 512
790 01  Bělá pod Pradědem

Biuro sprzedaży Bohemia

Náměstí Jaroslava Seiferta 698
278 01 Kralupy nad Vltavou

Biuro sprzedaży Polska

Kawia 4/16/3
42-202 Częstochowa, Poland


Zespół profesjonalistów

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, którzy są gotowi odpowiedzieć na Twoje pytania, pomóc w doborze produktów zaoferować wsparcie techniczne. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza.

Mariusz Tadeusz Gajek

Mariusz Tadeusz Gajek
Dyrektor wykonawczy
m.gajek@ventiair.com
Biuro Adolfovice

Filip Hainall

Filip Hainall
Dyrektor sprzedaży
+420 601 533 399
f.hainall@ventiair.com
Biuro Kralupy nad Vltavou

Joanna Tajber-Kuśnierczyk
Dyrektor ds. Eksportu
+420 607 028 315
sale@ventiair.com
Biuro Częstochowa

Zuzana Polakovičová

Zuzana Polakovičová
Asystent ds. Handlowych i Technicznych
+420 778 472 760
z.polakovicova@ventiair.com
Biuro Kralupy nad Vltavou

Božena Jackulíková

Božena Jackulíková
Specjalista ds. Biznesu i Techniki na Słowację
+421 911 118 863
b.jackulikova@ventiair.com
Biuro Zvolen

Tomáš Dulovec
Specjalista techniczny - twórca ofert
+420 722 932 353
t.dulovec@ventiair.com
Biuro Kralupy nad Vltaou

Mikołaj Pawłowski
Dział techniczno- ofertowy
+48 792 277 578
m.pawlowski@ventiair.com
Biuro Częstochowa

Krzysztof Szulc

Krzysztof Szulc
Dział Techniczny i Kierownik R&D
+48 605 428 057
k.szulc@ventiair.com
Biuro Adolfovice

Mariusz Nowakowski
Manager ds. zakupów
+420 727 990 670
m.nowakowski@ventiair.com
Biuro Częstochowa

Dawid Szuba
Manager ds. logistyki
+48 530 948 055
d.szuba@ventiair.com
Biuro Częstochowa

Lenka Šťastná

Lenka Šťastná
Księgowość
+420 737 805 399
l.stastna@ventiair.com
Biuro Adolfovice

Lucie Žilinčárová

Lucie Žilinčárová
Dział HR
+420 602 500 287
l.zilincarova@ventiair.com
Biuro Adolfovice

Foto týmu VentiAir

Biuro sprzedaży Rosja

ulica 104 Mira, biuro 405
129626 Moskwa, Rosja
+7 (495) 128-11-13

Biuro sprzedaży Węgry

Airtronics Kft
Vasút utca 2, 2490 Pusztaszabolcs
+(36) 25-230 588