Služby pro vás

Servisní služby VentiAir

Servisní služby

Společnost VentiAir poskytuje jak záruční, tak pozáruční servis našich vzduchotechnických jednotek a námi dodaných systémů měření a regulace. Centrála v Adolfovicích u Jeseníku disponuje plně naplněným skladem komponent a náhradních dílů. Reagujeme tak pružně na jakýkoli požadavek zákazníka ať se jedná o havárii či případné doplnění původní dodávky o novou komponentu.

Naši servisní technici jsou profesionálové každým coulem a disponují technickými znalostmi podporovanými pravidelným školením.


Návrhový software

Od roku 2020 je pro projektanty a další naše partnery uvolněn přístup do originálního návrhového software VentiAir vyvinutý našimi pracovníky. Uživatel má možnost vytvořit po několika málo krocích technickou nabídku na kompaktní vzduchotechnické jednotky, mezi které patří K-TYPE, P-TYPE a REKU-TYPE. Pro tyto nejběžnější a nejprodávanější typy jednotek získá velice rychle všechny technické informace, parametry a grafické výstupy. A to včetně 3D modelu REVIT.

Software je tak neustále modifikován dle nových poznatků a podnětů, ať už od našich zákazníků, tak především od kolegů z výrobního závodu. Díky tomu pružně reagujeme na všechny nové požadavky, které se tak rychle promítnou do technických vlastností vyráběných vzduchotechnických jednotek.

Návrhový software VentiAir

Dodávky periferií VentiAir

Dodávky periférií

VentiAir se může pyšnit partnerstvím s mnoha renomovanými evropskými výrobci periferních komponent vzduchotechnických systémů. Díky tomu lze u naší společnosti bez starostí objednat téměř jakoukoli součást systému rozvodu vzduchu a měření a regulace. Mezi základní a nejprodávanější komponenty patří čidla kvality vzduchu, požární detektory kouře, tlakové digitální senzory, plynové ohřívače, kondenzační jednotky atd.


Pálení laserem

Centrála v Adolfovicích u Jeseníku je vybavena moderním a výkonným CNC laserovým systémem. Toto zařízení umí laserovým paprskem rychle, efektivně a bezhlučně vyřezávat jakýkoli profil do kovového materiálu o tloušťce až 15 mm s extrémní přesností. Nabízíme proto dodatečnou službu nad rámec našeho výrobního programu. Lze tak objednat zpracování téměř jakéhokoli typu materiálu, který je vhodný pro obrábění laserem.

Pálení laserem VentiAir

Chcete využít našich služeb?